Zadaj pytanie

Działania na rzecz społeczności i środowiska

Dbamy o nasze wspólne dobro. Ograniczamy do minimum wpływ firmy na środowisko naturalne. Działamy na wielu płaszczyznach, by wspierać potrzebujące organizacje i stowarzyszenia.

Czym jest dla nas CSR

Społeczna odpowiedzialność biznesu to budowanie systemu wartości, który ma wpływ na otaczające nas środowisko oraz jego mieszkańców.

Środowisko

Nasze technologie mają wpływ na zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery, a w procesie produkcyjnym korzystamy ze źródeł energii odnawialnej.

Ludzie

Wspieramy jednostki oraz organizacje potrzebujące pomocy rzeczowej lub finansowej. Wspomagamy także młodych przedsiębiorców w ramach Programu Mentoringu Biznesowego.

Region

Pomagamy stworzyć infrastrukturę, która ma wpływ na bezpieczeństwo oraz rozwój lokalnej społeczności. Nowe inwestycje wybierane są tak, by przynosić korzyść regionowi.

Akcje CSR

Gniotpol akcje - banner
CSR

Europejski transport w 2021 roku – podsumowanie

Autor: Andrzej | 1 grudnia 2021

W roku 2021 europejski transport musiał stanąć przed kilkoma istotnymi wyzwaniami. Jak wpłynęły one na sytuację w branży? Zawirowania gospodarcze okazały się być jednym z bardziej nieprzewidzianych skutków pandemii COVID-19. Braki w dostawach odcisnęły swoje piętno na wielu branżach. Szczególnie dotknięte kryzysem okazały się być transport i logistyka. Dynamiczna sytuacja na rynku komponentów oraz rosnące […]

Zobacz więcej
Gniotpol akcje - banner
CSR

Zalety paliwa LNG w transporcie ciężarowym

Autor: Agata | 29 lipca 2021

Zapotrzebowanie na alternatywne, bardziej ekologiczne rozwiązania w transporcie ciężarowym stale rośnie. Jednym z najpopularniejszych są silniki wykorzystujące paliwo LNG. Aby prawidłowo spełniać swoją rolę w nowoczesnym społeczeństwie, branża transportowa musi stale się rozwijać, opracowując i wprowadzając w życie nowe rozwiązania – jednym z nich są paliwa alternatywne. W Gniotpol Trailers nieustannie dążymy do implementacji innowacyjnych […]

Zobacz więcej
Gniotpol akcje - banner
CSR

Intermodalna Cicha Rewolucja – pierwszy elektryczny samochód ciężarowy w Polsce

Autor: Agata | 1 lipca 2021

Od kilku lat samochody z napędem elektrycznym zdobywają zaufanie kierowców na polskich drogach. Współpraca Volvo Trucks i Gniotpol Trailers pokazuje, że ta rewolucja już wkrótce dotknie także samochody ciężarowe. Jako pionier w branży transportowej, Gniotpol Trailers z zaangażowaniem dąży do usprawnienia jej działania poprzez wykorzystanie najnowszych technologii. W poprzednich artykułach opowiadaliśmy o tym, jak w […]

Zobacz więcej

Zadzwoń lub zostaw swój numer


Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.Zadzwoń

+48 662 196 955