Zadaj pytanie

Miejsce pracy: Malnia k. Krapkowic

Zadania:
wykonywanie okresowych przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych pod kątem elektrycznym.

diagnozowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń

wspieranie procesów inwestycyjnych i modernizacyjnych
• przestrzeganie przyjętych standardów, ustaleń, procedur i norm BHP

Oczekiwania:
wykształcenie minimum zawodowe o profilu elektrycznym lub energetycznym
uprawnienia elektryczne SEP kategorii E (preferowane bez ograniczeń napięciowych)

• mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera (obsługa poczty elektronicznej, obsługa przeglądarki internetowej)
• sumienność, odpowiedzialność i samodyscyplina
• dbałość o przekazany sprzęt i wyposażenie

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności
• Praca w stabilnej firmie, w oparciu o Umowę o Pracę
• Praca w systemie jednozmianowym
• Możliwość długofalowej współpracy
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach (dodatkowe szkolenia dla pracowników)
• Komfortowe warunki oraz przyjemną atmosferę w pracy.
• Pranie odzieży roboczej – przez pralnię.
• Bogaty pakiet socjalny: dodatek transportowy, premia frekwencyjna, dodatek z tytułu urodzenia się dziecka pracownikowi, nagroda jubileuszowa, rabat na studia wyższe.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133, poz. 833). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”