Zadaj pytanie

Miejsce pracy: Malnia koło Krapkowic

Zadania:

  • Odpowiadanie na zapytania różnych instytucji i klientów
  • Przyjmowanie podwozi od dostawców
  • Wydawanie gotowych pojazdów klientom
  • Wydawanie świadectw zgodności do zleceń
  • Generowanie tabliczek znamionowych
  • Współpraca z Wydziałami Komunikacji w Polsce
  • Współpraca przy zmianach Dopuszczalnej Masy Całkowitej pojazdów
  • Pomoc w tworzeniu dokumentacji technicznej i weryfikacja zgodności produkcji
  • Wsparcie w prowadzeniu procesów zarządzania jakością ISO/AQAP

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i sporządzania dokumentacji
  • Komunikacja i życzliwość we współpracy
  • Mile widziana znajomość obecnego prawa dotyczącego homologacji i przepisów ruchu drogowego
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2/C1
  • Znajomość pakietu Office, przede wszystkim programu Word i Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • Wdrożenie, byś po pewnym czasie czuł(a) się samodzielnym ekspertem
  • Komfortowe warunki oraz przyjemną atmosferę w pracy
  • Pracę w systemie hybrydowym – zdalną oraz w siedzibie (tak jak wymaga tego realizacja zadań)
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna LUXMED, dodatek dla pracowników z tytułu urodzenia się dziecka, nagrody jubileuszowe za 5/10/15/20 lat pracy w wysokości 1000/3000/6000/9000 zł

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133, poz. 833). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”