Kontakt
GT Trailers - partner ORTEN

100 letnia tradycja w branży

ORTEN Fahrzeugbau GmbH i ORTEN Holding GmbH to dobrze znane, tradycyjne niemieckie przedsiębiorstwa, których początki sięgają 1925 roku. Zatrudniająca około 120 pracowników, rodzinna, innowacyjna firma produkuje i sprzedaje ponad 800 pojazdów i zabudów rocznie. ORTEN Fahrzeugbau od ponad 6 lat reprezentuje znaną polską grupę GT Trailers w Niemczech, Austrii i Luksemburgu

Partnerstwo między dwoma doświadczonymi i wysoko wydajnymi firmami produkującymi pojazdy gwarantuje klientom pierwszorzędną jakość i innowacyjną, wybiegającą w przyszłość technologię budowy pojazdów.

- Robert Orten

Rodzinne partnerstwo w przemyśle

Rodzinna firma SDG współpracuje z firmą GT Trailers w zakresie wyposażenia podwozi BDF i przyczep od początku 2018 roku. Przez lata współpracy powstała między nimi więź oparta na zaufaniu, szacunku i wspólnej wizji rozwoju naszej branży. Innowacyjna technologia, uczciwe i zorientowane na cel metody pracy oraz wysoka jakość "przyciągają" się nawzajem – od 2020 roku firmy są ze sobą połączone w przedsiębiorczy sposób.

GT Trailers - partner SDG

Bardzo się cieszymy z tego partnerstwa i wspólnych lat, które przed nami! Liczymy na to, że badania nad innowacyjnymi technologiami pozwolą na wspólny i dynamiczny rozwój.

- Volker i Henrik Hollmann
GT Trailers - partner XBOND

Dostawca technologii systemowych

Dostawca, partner technologiczny i producent w zakresie wdrażania całościowych rozwiązań systemowych. XBond to godna zaufania firma specjalizująca się w rozwiązaniach przemysłowych. Kierowani pasją specjaliści z XBond dokładają wszelkich starań, aby ulepszać istniejące rozwiązania, kwestionując utarty status quo. Wytwarzane przez nich stalowe i kompozytowe elementy konstrukcyjne dają nam pewność najwyższej jakości w trakcie montażu produktów GT Trailers.

Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej samodzielne kształtowanie. Bardzo się cieszymy, że mamy u boku firmę GT Trailers, która myśli przyszłościowo i kształtuje przyszłość.

- X-bond team

Legendarna szwajcarska precyzja

Producent struktur konstrukcyjnych dopasowanych idealnie do nietypowych potrzeb. Systemy Eschtec od lat pozwalają firmom z przemysłu samochodowego na bardzo szybki i odpowiedzialny rozwój gamy produktów. Poparte 25 letnim doświadczeniem na rynku wiedza oraz know-how czynią z Eschtec specjalistę w dziedzinie systemów zamiennych, prowadzącego partnerskie doradztwo na najwyższym poziomie

GT Trailers - partner XBOND

Od kilku lat z sukcesem współpracujemy z Firmą GT Trailers, jakiś czas temu rozpoczęliśmy kooperację przy różnych produktach. Dzięki tej partnerskiej współpracy ze spokojem patrzymy w przyszłość.

- Andreas Wieland

Opinie naszych partnerów biznesowych

Jako firma rodzinna, z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do relacji biznesowych i nawiązywanych w ten sposób więzi. Zadowolenie naszych partnerów stanowi dla nas powód do dumy oraz potwierdzenie jakości usług GT Trailers.

Zadzwoń lub zostaw swój numer


Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.



Zadzwoń

+48 662 196 955